Google Password Decryptor

Şifre Kurtarma Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.9 MB
  • Version 4.0
  • Dil İngilizce
  • Firma SecurityXploded
Bilgisayarınızda kayıtlı bulunan ve sürekli olarak kullandığınız web tarayıcısı ile messenger gibi çeşitli uygulamalar tarafından saklanan Google hesabınıza ait şifreleri kurtarmanızı sağlayan Google Password Decryptor yazılımını ücretsiz olarak kullanabi
Bilgisayarınızda kayıtlı bulunan ve sürekli olarak kullandığınız web tarayıcısı ile messenger gibi çeşitli uygulamalar tarafından saklanan Google hesabınıza ait şifreleri kurtarmanızı sağlayan Google Password Decryptor yazılımını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz Gtalk, Picasa ve bunlara benzer diğer masaüstü uygulamalarına ait parolaları unutmanız halinde Google Password Decryptor sayesinde bu parolaları bulabilirsiniz. Bu parola çözücü yazılım kullanmış olduğunuz Google uygulamalarının hepsini tarayarak şifrelenmiş Google hesap parolalarınızı metin halinde size bulur ve gösterir. Yazılım tüm Windows işletim sürümlerini desteklemektedir. 

Google parola çözücü yazılımını Google Talk, Picassa, Gmail Notifier, Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Opera gibi uygulamalarda kullanabilirsiniz. 
Daha Fazla Göster
Google Password Decryptor indir